Aplikace Pintasking: Konečně opravdový multitasking

pintaskig aplikace náhled

Kdokoliv řekl, že multitasking na smartphonu je samozřejmá věc, ve skutečnosti opravdový multitasking nezkusil. Přepínání aplikací není ve skutečnosti žádná hračka a urychlovák v podobě tlačítka posledních aplikací vyžaduje pro lenochy stále příliš mnoho interakce a hledání té správné aplikace mezi spuštěnými kartami. Naštěstí se v Google Play nachází aplikace Pintasking, která multitasking posune opět o level výš.

Pintasking posune multitasking o úroveň výš

Pintasking je užitečná aplikace, která pomůže s multitaskingem. Postará se o mnohem lepší a přehlednější přepínání mezi aplikacemi – dokonce obohatí internetový prohlížeč o zajímavé funkce navíc.

Pintasking přemění aplikace na malé bubliny, které jistě znáte z konverzací Facebook Messengeru. Ikony aplikací můžete libovolně přesouvat po obrazovce – jsou tedy pořád po ruce a málokdy stojí v cestě. Řešení je mnohem praktičtější než například vysouvací lišta. Vše funguje velmi rychle a spolehlivě, prozatím je Pintasking vůbec nejrychlejší pomůckou pro přepínání aplikací, která se nám dostala do rukou.

I váš prohlížeč dostane funkce navíc

Celý proces je jednoduchý: zkratky spuštěných aplikací, úkonů nebo dokonce dokumentů se připnou na obrazovku v podobě bublin a kdykoli na ně kliknete, dostanete se přímo do dané aplikace – ať už si v telefonu prohlížíte cokoli. U této funkce však aplikace nekončí. Nabízí rovněž různé zkratky skryté v tlačítku Domů a velké možnosti kustomizace vzhledu daných bublin – nejvíce nás však zaujala možnost „ukládat“ při prohlížení internetu odkazy. Schovají se do již zmiňované bubliny aplikace prohlížeče a ukážou i počet uchovaných objektů. Bohužel, verze zdarma vám umožní mít pouze dvě aktivní bubliny současně.

Pintasking je must have

Pokud rádi využíváte spoustu aplikací najednou a potřebujete mezi nimi rychle přepínat a mít veškerý obsah k dispozici na jedno kliknutí, je aplikace tou správnou volbou pro vás. Na rozdíl od podobně fungujících vysouvacích lišt je Pintasking mnohem praktičtější a rychlejší – koncept přesouvacích bublin, které našly inspiraci u Facebook Messengeru, je u aplikací tohoto typu unikátní a my musíme dodat, že je to výborné řešení.

Pintasking
Pintasking

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)