Nemůžete najít svůj telefon? S touto aplikací se ozve na písknutí

aplikace najít telefon na písknutí

Stává se vám, že se chystáte odejít z domu a nemůžete najít svůj telefon? Pokud zrovna v okolí nemáte nikoho, kdo by vás mohl prozvonit, můžete jeho hledáním ztratit spoustu času. V takový moment je dobré mít na svém zařízení nainstalovanou aplikaci, která vám s tímto problémem pomůže. Jednou z nich je aplikace Najdi telefon, která vám umožní najít telefon pomocí písknutí.

Find my phone whistle promo

Find my phone whistle promo

Jak najít doma ztracený telefon? Stačí jedno písknutí

Situace, během které nemůžete svůj telefon nalézt může být pro spoustu uživatelů stresující a může způsobit řadu problémů, ať už se jedná o případ zdržení, nebo nereagování na důležitou konverzaci, či hovor. Své řešení situace, kdy potřebujete najít telefon připravil i Google. Na stránce Find My Device nabízí mimo jiné možnost spuštění zvuku v zařízení. Můžete se tak vlastně sami prozvonit. Ještě jednodušší variantou, jak najít Android telefon jsou pak specializované aplikace, jednou z nich je právě Najdi telefon, která po svém spuštění, až do vypnutí reaguje na písknutí. Stejně jako v případě využití Google služby “najít telefon” i zde zvuky uslyšíte, i když máte ztlumené vyzvánění.

najdi telefon google

Ovládání aplikace a zapnutí upozornění na písknutí je naprosto jednoduché. Po jejím spuštění v podstatě stačí zapnout funkci pomocí přepínače v horní části obrazovky. Sami si pak zvolíte, jakým zvukem bude telefon na písknutí reagovat, může se jednat o štěkání, mňoukání, hlasový záznam, nebo písničku, či zvuk uložený v zařízení. Stejně tak si můžete zvolit, aby se při písknutí rozsvítila také dioda blesku fotoaparátu.

Aby aplikace reagovala a umožnila telefon na písknutí najít je důležité ji mít neustále zapnutou. O tom se můžete přesvědčit v notifikační liště svého zařízení. Telefon na písknutí reaguje i na několik metrů, můžete ho tak slyšet i z druhé místnosti a přes dveře. Nevýhodou by pak pro uživatele mohly být reklamy ve free verzi, které musíte skousnout v podstatě u každého nastavení. Jakmile je však aplikace Najdi telefon, jednou spuštěna, tak se s nimi již nemusíte dostat do styku.

Find My Phone Whistle: finder
Find My Phone Whistle: finder

Máte problémy se ztrácením telefonu?

 

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)