Aplikace KinScreen: Vyzrajte na displej jednou provždy

oneplus one hlavni

Rádi byste získali absolutní moc nad vaším displejem? S aplikací KinScreen již nebudete limitováni pouze chudým systémovým nastavením, ve kterém se nachází pouze možnost zhasínání displeje po určitém časovém intervalu. Jednoduchá aplikace přesně ví, kdy potřebujete mít displej aktivní a kdy si může dát oraz.

Konec otravnému zapínání a zhasínání displeje

Průměrný uživatel odemkne a zkontroluje displej telefonu 85krát za den. Kdo by si proces aktivování displeje nechtěl trochu ulehčit? Zbrusu nová aplikace KinScreen se elegantně postará o úplnou automatizaci zhasínání a spouštění displeje vašeho telefonu.

Přesné sledování zařízení na několik způsobů

Možností je hned několik – chytré nastavení poskytuje různé způsoby sledování zařízení, které jsou následně využívány ke spuštění displeje v tu pravou chvíli. Využít lze sledování pohybu pomocí gyroskopu, kdy například při uchopení telefonu do ruky aplikace detekuje pohyb, displej se rozsvítí a nezhasne až do doby, kdy je smartphone v klidovém stavu bez hnutí ve vodorovné poloze.

Senzor funguje i ve tmě

Další z možností je využívání proximity senzoru, který funguje i ve tmě. Při prvním spuštění aplikace nezapomeňte zkalibrovat potřebné senzory a zkontrolovat, jestli je aplikace skutečně aktivní.

Tip: Vypněte otravné notifikace

Aplikace běží na pozadí – i když jsme větší spotřebu baterie nezaznamenali (právě naopak), neustálá zásoba notifikací ve stahovací liště je po chvíli velmi otravná. Abyste se nežádoucím upozorněním vyhnuli, stačí v nastavení aplikace vypnout příchozí notifikace.

kinscreen android aplikace zdarma (1)

Závěr: KinScreen musíte mít

Přednastavení funguje spolehlivě a dokonce jsme zaznamenali i deklarovanou úsporu baterie – výsledky se však mohou lišit podle toho, jak svůj telefon používáte. My jsme měli displej před použitím KinScreenu nastaven na nepřetržitou aktivitu a vypínání i zapínání jsme vždy řešili ručně. Funkčnost aplikace nás příjemně překvapila – při čtení informací na webu nebo v aplikacích displej díky nastavení ani jednou nevypověděl službu, při položení na stůl nebo neaktivitě však vždy suverénně zhasl.

KinScreen: Screen Control
KinScreen: Screen Control
Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)