TOPlist

Aplikace Hodiny Google se pochlubila dvěma novinkami. Oceníte je?

Google Hodiny nové funkce
  • Aplikaci Hodiny Google se dostává v posledních letech příkladné péče
  • Ve verzi 7.6 se objevila dvojice podstatných novinek
  • Jednu z nich ale využijete pouze s hodinkami Pixel Watch

Něco tak obyčejného jako aplikace Hodiny Google dostává od americké společnosti pravidelnou péči. Není to tak dávno, co jsme se dočkali nového ovládání budíku a nyní se můžeme těšit na dvojici dalších novinek. Jednu z nich ale využijete pouze v případě že máte hodinky Pixel Watch.

Nejnovější verze aplikace Hodiny Google (v7.6) nabízí možnost zobrazovat předpověď počasí v záložce Hodiny. Pokud si tedy přidáte do karty více měst, uvidíte aktuální teplotu, ale také tu minimální a denní maximum. Počasí se vám bude zobrazovat také u budíku. Když se vzbudíte, dá vám aplikace informaci o aktuální situaci, ale (stejně jako v případě záložky Hodiny) současně také o minimech/maximech.

Další novinka se zatím týká jen hodinek Pixel Watch. Pokud je máte, budete moci synchronizovat své budíky s telefonem, používáte-li na obou zařízeních právě aplikaci Hodiny Google. Budík tedy bude možné potvrdit na hodinkách a pokud budete chtít naopak nějaký smazat, změna se promítne v obou zařízeních. Snad se tato možnost dostane časem i do ostatních Wear OS hodinek. V tuto chvíli však nemáme aktualizaci dostupnou a Google ji zavádí postupně. Pokud však nechcete čekat, můžete si ji stáhnout třeba z APKMirror.

Hodiny
Hodiny

Využijete alespoň jedné z novinek v aplikaci Hodiny Google?

Zdroj: 9to5google, Google News Telegram

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)