Aplikace Google dostává tmavý režim. Jak vypadá?

google aplikace tmavý režim

Přibližně před měsícem začal Google mezi uživatele vypouštět tmavý režim pro aplikaci Google, kterou ale začal postupně zase stahovat. V mnoha případech se totiž text kvůli chybám a záměnám barev stával nečitelným a rozhraní působilo opravdu nedodělaně. Nyní se u některých uživatelů začal zobrazovat tmavý režim bez chyb a jako bonus se k ní přidal také Google Assistant.

Pro předběžnou aktivaci tmavého režimu je zapotřebí mít nainstalovanou beta verzi aplikace Google ve verzi 10.4.3 a doufat, že jste mezi vyvolenými. Pokud pak aplikaci otevřete, okamžitě zjistíte, zda máte tmavý režim dostupný či nikoliv. Vyskočí vám oznamovací okno, že je tmavý režim povolen a lze jej vypnout v nastavení.

aplikace google tmavý režim

Tmavý režim v aplikaci Google je tradičně zbarven do tmavě šedé barvy a včetně všech karet a vyhledávacího pole. Pokud ani přes instalaci beta verze nemáte tmavý režim k dispozici, nezoufejte. Pro všechny by měl být dostupný ještě tento měsíc.

Máte tmavý režim v Google aplikaci dostupný?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (6)