Aplikace Google obsahuje parádní Easter egg v podobě hry. Zatím ho ale mají pouze jablíčkáři

Google aplikace

Aplikace Google získala na iOS zajímavý Easter Egg v podobě hry pinball. Zvláštní je, že je opravdu tato tajná hra dostupná zatím pouze na iOS. Je však nepravděpodobné že by ji Google nabídl pouze konkurenčnímu systému a zřejmě se na ní můžeme těšit i na Androidu.

Co je to Easter egg?

Jako Easter Egg označujeme skryté vlastnosti programů či her, které jsou schválně schované a je jen na vás, (nebo na nás) abyste je odhalili. Mohou to být různé bonusy, hry, animace apod.

Aplikace Google má zajímavý Easter Egg

Nachází se v nabídce Karty, kde stačí otevřít libovolnou kartu a následně ji zavřít a vydržet než se začnou ze spodu obrazovky objevovat různé tvary. Poté přejeďte prstem směrem nahoru a můžete začít hrát plnohodnotný a překvapivě dobrý pinball přímo v aplikaci Google.

Google
Google

V každé úrovni máte různé geometrické tvary, přičemž se po každém úspěšném zásahu kuličkou zmenší, až nakonec zmizí. Jsou zde také speciální tvary jako třeba srdce, které vám přidá život navíc nebo hvězda, která kuličku zvětší. Hra funguje také offline, takže když byste se hodně nudili a neměli v telefonu žádnou nainstalovanou, můžete si zkrátit dlouhou chvíli.

Jaký je váš oblíbený Easter egg?

Zdroj: The Verge, zdroj fotografie: explica.co

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)