TOPlist

Nový vzhled aplikace Garmin Connect se dostává ke všem uživatelům. Jste s ním spokojeni?

garmin connect novy design aktualizace
  • Aplikace Garmin Connect se převlékla do nového kabátku
  • Domovská stránka se přizpůsobuje moderním trendům
  • Nabízí snazší možnosti personalizace, ale má i své neduhy

V předešlých měsících letošního roku se širšímu publiku otevřel přístup k testování nové domovské obrazovky aplikace Garmin Connect. Výrobce oblíbeného příslušenství pro sportovce se rozhodl appku převléct do kabátku, který bude snadno přizpůsobitelný a bude odrážet designové trendy současné doby. Nyní se přepracované rozhraní oficiálně dostává ke všem uživatelům.

Jak si všimnul pozorný uživatel sociální platformy Reddit, jenž vystupuje pod jménem KeyAd5197, Garmin aktualizoval stránku aplikace Connect na Google Play a App Store. V panelu s informacemi o novinkách americká společnost uvádí:

Aplikace Garmin Connect má nový vzhled. Domovskou obrazovku si nyní můžete přizpůsobit tak, aby to, co je pro vás nejdůležitější, bylo v popředí, včetně preferovaných statistik, událostí, tréninkových plánů, výzev, historických údajů o trendech a dalších údajů.

Garmin Connect™
Garmin Connect™

Beta testování nového designu domovské obrazovky jsme se účastnili i my, obměněné UI jsem si konkrétně poprvé zkusil v polovině února. Přestože se mi líbily snadné možnosti personalizace, které mi umožnily poskládat si panel Domů dle vlastního gusta, nabyl jsem bohužel dojmu, že karta působí ve srovnání s předešlou verzí poněkud monotónně a nevýrazně. Po funkční stránce jsem si však neměl absolutně na co stěžovat.

Podobné, vesměs pozitivní zkušenosti, si ale neodnáší všichni. Nové rozhraní se nelíbí například jednomu z našich čtenářů, který v Komunitě vystupuje pod jménem Tazman. Problémem je, že Garmin neumožňuje návrat ke starému rozhraní – možnost v samotné aplikaci zkrátka chybí, a navíc tento fakt společnost potvrzuje na oficiální stránce podpory.

Jakým dojmem působí proměna aplikace Garmin Connect na vás?

Zdroje: Reddit, Google Play, Garmin, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)