Aplikace CineStar: program, vstupenky a občerstvení ve vašem mobilu

Aplikace CineStar rezervace a vstupenky

Chytré telefony a dostupnost mobilních dat otevřely zcela novou kapitolu praktického užívání moderních technologií v běžném životě. Díky nepřetržitému připojení k internetové síti jsme schopni v podstatě odkudkoliv vyhledat nejrůznější informace, nebo zarezervovat místo v restauraci. QR a čárové kódy spolu s PDF soubory umožnily vznik e-ticketů, které eliminují nutnost tištěných vstupenek a potvrzení. Abyste se již nemuseli prodírat svou e-mailovou schránkou, když půjdete do kina, můžete využít funkcí aplikace CineStar, která nyní plnohodnotně vynahrazuje oficiální web.

Aplikace CineStar zobrazí program a zařídí rezervace

Oficiální aplikace CineStar je v obchodu ke stažení již od roku 2018. Od té doby urazila dlouhou cestu a nyní již slouží jako plnohodnotná alternativa k oficiálnímu webu multikina. Při rezervaci i nákupu lístků s využitím dotykového zařízení je použití mnohem pohodlnější než standardní postup pomocí webového prohlížeče. Po spuštění zobrazuje kompletní program kina CineStar, včetně aktuálních akcí a filmů, které budou teprve uvedeny. Po kliknutí na konkrétní film z nabídky se zobrazí detail představení, včetně možnosti zhlédnutí traileru a ohodnocení na ČSFD. V tomto zobrazení lze také snadno a rychle zarezervovat vstupenky pro všechna multikina CineStar v České republice.

V CineStar už nemusíte stát fronty na vstupenky

Vše, co je třeba pro správný chod aplikace udělat, je v menu zvolit vámi preferované město, aplikace se pak sama přizpůsobí nabídce vámi zvoleného kina. Postup nákupu i rezervace je jednoduchý.

  1. Zobrazte si program pro vámi preferované kino, například CineStar Ostrava.
  2. Vyberte film z nabídky.
  3. Klikněte na tlačítko vstupenky.
  4. Zvolte den a čas promítání.
  5. Kliknutím na ikony sedadel vyberte místa v sále.
  6. Potvrďte.

Zobrazí se vám přehled všech vámi vybraných vstupenek, u kterých můžete hned využít i zvýhodněných cen, jako je například lístek pro studenty. Stejně tak můžete do aplikace přidat i svou CineStar kartu a využívat všechny výhody. V následujícím kroku můžete rovnou zakoupit také občerstvení. V posledním kroku aplikace CineStar nabídne možnost rezervace a platby vstupenek. Záleží na vás, zda lístky zaplatíte až na pokladně, nebo platbu vyřešíte rovnou on-line. V případě platby pak stačí přijít ke vstupu s aplikací. Pokud jste vstupenky pouze rezervovali, můžete se k nim kdykoliv vrátit a zaplatit on-line stejně jako v předchozím případě. Všechny zakoupené vstupenky jsou pak k dispozici v sekci „Moje nákupy“ spolu s informacemi o čase, datu a konkrétním sedadlu. Ušetříte se tak čekání ve frontách u pokladen, bez nutnosti papírových lístků.

Výše uvedený postup lze uplatnit pro všechna multikina CineStar, ať už pro Plzeň, Hradec Králové nebo Anděl Praha. Nákup skrz aplikaci je snadný, rychlý a přehledný. Aplikace stejně tak poslouží pro sledování trailerů i k přehledu o aktuálnímu programu kina, nebo o akcích, které CineStar pořádá.

Využíváte možností aplikace CineStar?

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)