Menu

Aplikace Callistics nyní nově s datovými statistikami

Aplikaci českých vývojářů – Callistics jsme vám už představili v jednom z dílu našeho pravidelného seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play. Pokud byste tuto aplikaci náhodou neznali, o kousek níže naleznete její stručný popis.

S aplikací Callistics získáte přehled o vašich provolaných minutách a propsaných SMS zprávách. Po spuštění aplikace si v pravém horním rohu můžete zvolit časový interval pro načtení potřebných dat. Pomocí jednoduchých posuvníků pak tento interval můžete více konkretizovat. Aplikace nabízí 2 základní rozhraní, ve kterých můžete získat přehled o příchozích/odchozích hovorech, případně o celkovém počtu provolaných minut a obdobné informace o vašich SMS zprávách. Za zmínku také stojí podrobné logy u vašich kontaktů, díky kterým získáte okamžitý přehled o tom, kvůli komu jste na konci měsíce dopláceli za váš paušál. Callistics můžete na Google Play stáhnout zdarma. Zakoupením plné verze se zbavíte reklam, budete moci sledovat statistiky volání/sms u více kontaktů a budete mít přístup ke všem budoucím funkcím.

Aplikace Callistics byla v nedávné době aktualizována a nyní kromě podrobných statistik hovorů a SMS zpráv, také nově nabídne datové statistiky. V nové položce Data se tak můžete dozvědět, kolik megabajtů proteklo nejen v podobě mobilních dat, ale také přes Wi-Fi.

Screenshoty z aplikace Callistics

callistics calls callistics data callistics period

Zdroj: Vlastní

 

Komentáře

Hrbek Vaclav

z aplikace
23.8.2014 18:09

a tohle vse ma i android takze zbytecnost

Matěj Kaňok

Matěj Kaňok

23.8.2014 18:46

To Hrbek Vaclav: No to sice ano ale na starších verzích jako např na ICS to není přesné… např když jsem potřeboval na rychlo data tak jsem si aktivoval 50MB dat a po 30MB naměřených mi to ohlásilo že mám FUPku vyčerpanou… takže já tomu dám šanci

Pavel

23.8.2014 19:13

Mám u vodafonu (tarif) na to aplikaci která mě to hned spočítá a to i s relativní garancí že to tak bude i na faktuře

PetrM

23.8.2014 19:25

Líbí se mi měsíční statistiky u jednotlivých kontaktů.
Ale ještě musí vychytat drobné chybičky.

david8

z aplikace
23.8.2014 21:53

3G Watchdog mi vyhovuje nejvíc, to je skvělá aplikace

Pavel

Pavel

26.8.2014 11:43
J.dvorak85

Honza Dvořák 0

26.8.2014 11:57

Pavel:
Díky za tip! :)

RSS (komentáře k článku)