Aplikace Callistics nyní nově s datovými statistikami

callistics hlavni

Aplikaci českých vývojářů – Callistics jsme vám už představili v jednom z dílu našeho pravidelného seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play. Pokud byste tuto aplikaci náhodou neznali, o kousek níže naleznete její stručný popis.

S aplikací Callistics získáte přehled o vašich provolaných minutách a propsaných SMS zprávách. Po spuštění aplikace si v pravém horním rohu můžete zvolit časový interval pro načtení potřebných dat. Pomocí jednoduchých posuvníků pak tento interval můžete více konkretizovat. Aplikace nabízí 2 základní rozhraní, ve kterých můžete získat přehled o příchozích/odchozích hovorech, případně o celkovém počtu provolaných minut a obdobné informace o vašich SMS zprávách. Za zmínku také stojí podrobné logy u vašich kontaktů, díky kterým získáte okamžitý přehled o tom, kvůli komu jste na konci měsíce dopláceli za váš paušál. Callistics můžete na Google Play stáhnout zdarma. Zakoupením plné verze se zbavíte reklam, budete moci sledovat statistiky volání/sms u více kontaktů a budete mít přístup ke všem budoucím funkcím.

Aplikace Callistics byla v nedávné době aktualizována a nyní kromě podrobných statistik hovorů a SMS zpráv, také nově nabídne datové statistiky. V nové položce Data se tak můžete dozvědět, kolik megabajtů proteklo nejen v podobě mobilních dat, ale také přes Wi-Fi.

Screenshoty z aplikace Callistics

callistics calls

Callistics - Data usage, Calls
Callistics - Data usage, Calls

Zdroj: Vlastní

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)