Aplikace Bring! Shopping List: Přehledný nákupní seznam

bringshoppinglist_n

Potkává to každého z nás. Jednou za čas domácí potřeby i jídlo v lednici dochází, a jsme nuceni se vydat do obchodu scházející věci dokoupit. Je toho však tolik, že nejsme schopni si celý nákup zapamatovat, a tak si na polovinu věcí vzpomínáme až po návratu z obchodu. Samozřejmě není nic jednoduššího, než si vše potřebné sepsat. Dnes si tedy představíme aplikaci Bring! Shopping List, ve které si jednoduše a rychle vytvoříme přehledný nákupní seznam.

Základní seznámení

Po prvním spuštění nás aplikace provede základním nastavením, které zahrnuje přihlášení, pojmenování nákupního seznamu a vysvětlení ovládání. Vytvářet můžeme více seznamů, kterým lze přidělit různé obrázky a jména. Jednotlivé seznamy lze poté sdílet s ostatními členy rodiny, případně s kolegy v práci nebo kamarády, se kterými se chystáme na dovolenou.

Oznámení

Velice užitečná je funkce zasílání oznámení, kdy ostatním členům, se kterými sdílíme nákupní seznam, jedním kliknutím oznámíme, že jdeme na nákup, a oni tak mají poslední šanci něco na seznam přidat. Stejně tak můžeme ostatní upozornit na přidanou položku nebo uskutečněný nákup. Změny se ihned synchronizují se všemi přidanými zařízeními.

Seznam produktů

Zapisování položek je velice rychlé a jednoduché. K dispozici máme několik tematicky rozdělených sekcí, které obsahují velké ikony s názvy potravin a zboží. Seznam produktů je opravdu velký. Kdybychom přeci jen nenašli potřebnou položku, můžeme si ji jednoduše vytvořit.

Vytváření nákupního seznamu

Pro zápis položek na seznam máme k dispozici dvě možnosti. Buď můžeme přes textový řádek položku vyhledat podle názvu (v anglickém jazyce) nebo si můžeme procházet jednotlivé sekce a položky jednoduchým kliknutím přidávat na seznam.

Zboží zakoupeno

Po přidání na nákupní seznam položka změní barvu ze zelené na červenou a přesune se do horní části aplikace pod textový řádek. Po zakoupení zboží stačí jednoduše kliknout a čtvereček se barví opět do zelena a mizí z nákupního seznamu.

Hodnocení – Bring! Shopping List

Aplikace Bring! Shopping List je velice užitečný nákupní seznam. Velmi příjemná je funkce sdílení seznamu s ostatními členy rodiny nebo spolubydlícími. Nikdy se tedy nestane, že koupíte jednu věc dvakrát. Dalšími přednostmi aplikace jsou hezký grafický design, rychlé a jednoduché zapisování a oznámení o probíhajícím nákupu.

Bring! Grocery Shopping List
Bring! Grocery Shopping List

Sepisujete si nákupní seznam pomocí mobilní aplikace?

Jiří Štochl
O Autorovi - Jiří Štochl

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

ikona

SvětAndroida doporučuje: 6 navigací a map

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
30 min. uložit na později

Komentáře (6)