Menu

Aplikace Aktuálně.cz pro váš Android

Zpravodajský portál Aktuálně.cz před nedávnem vydal vlastní čtečku zpráv pro platformu Android. Ve srovnání s mobilní verzí webu m.aktualne.cz nabídne rychlejší navigaci, snadný přechod mezi kategoriemi (včetně možnosti uspořádat si jejich pořadí podle vašeho zájmu), a offline režim pro čtení článků bez přístupu k internetu. Potěší také prohlížení speciálů s fotogaleriemi v režimu přes celou obrazovku s jednoduchou navigací. Proti mobilní verzi webu (a konkurenčním aplikacím typu ČT24, ČTK, BBC News) ale ostatní články postrádají grafiku, jedná se pouze o čistý text.

Aplikace je nenáročná, postačuje jí Android OS verze 1.6 nebo vyšší, funguje dobře i na malých QVGA obrazovkách. Zobrazení je použitelné i na tabletech, pouze náhledové obrázky ve fotogaleriích mají už příliš nízké rozlišení. Součástí aplikace je také názorná nápověda (ukrytá pod tlačítkem [Menu]). Pokud bez aktuálních zpráv nemůžete být, aplikace Aktuálně.cz by vám neměla na mobilu chybět.

Aktuálně.cz
Centrum Holdings
Verze1.0.1 (8. 9. 2011)
Velikost485 kB
1.6+


Zdarma

 

Komentáře

hudasp

hudasp

1.10.2011 15:35

Dalsi nesmysl do rady k ostatnim. To opravdu na kazdy web budeme mit solo aplikaci misto m. prohlizece?

Mem

Roman Nepšinský 0

1.10.2011 15:40

hudasp: Očividně ano ;) Je to prostě pořád pohodlnější, o offline režimu nemluvě (ne každý má trvalá mobilní data), takže své uživatele si tyhle jednoúčelové čtečky pořád najdou. Ostatně podobné je to s časopisy na iPadech, každý je samostatná aplikace, až teď se blýská na časy a mohlo by dojít k nějakému sjednocení

Michal Feltl

Michal Feltl

2.10.2011 21:44

Své uživatele si to určitě najde.

mcsamek

mcsamek

3.10.2011 10:41

a pre akrualne.sk. je kde aplikacia?

Atnarfus

Atnarfus

3.10.2011 21:55

Aplikace minimálně zaručí to, že formátování stránek nebude tak zoufale rozházené jako v prohlížeči Opera Mobile. Nechápu, proč své m. stránky v tomto prohlížeči neotestují a nedoladí velikost fontu.

RSS (komentáře k článku)