Androidify ve verzi 4.0: nové oblečení a animace ve stylu Parade Pride

androidify_ico

Google začal uvolňovat čtvrtou verzi své aplikace Androidify, která přináší celou řadu nových položek oblečení a animací, zejména pak s duhovými motivy. Pokud tento program neznáte, vězte, že v něm můžete vytvořit postavičku Androida v nejrůznějších vzhledech a provedeních – například maskota či karikaturu vás nebo vašich přátel. Tu je pak možné exportovat a sdílet.

Ve čtvrté verzi přibyly například nové knírky, boa, brýle, barevný cop, duhový náramek, klobouk, nebo čelenka z ovoce. Přibyla také afro paruka, duhová čelenka, sukně a šortky. V animacích nově naleznete tři způsoby mávání vlajkou, bubnování, taneček makarena, nebo tanec z Horečky sobotní noci.

Většina nového obsahu nějakým způsobe souvisí s událostí Gay Pride (známou též jako LGBT Pride, Queer Pride, Pride Parade, Christopher Street Day, česky přehlídky či průvody gay hrdosti), což jsou průvody oslavující gay, lesbickou, bisexuální a transgender kulturu (zdroj: Wikipedie). Ty se letos konají v mnoha městech 27. a 28. června.

Pokud tedy chcete vyjádřit svou podporu neheterosexuálním menšinám, můžete tak učinit i skrze aplikaci Androidify – stačí vytvořit postavičku a odeslat ji do online galerie, kde se v uvedeném termínu zúčastní online průvodu Pride Parade.

Jestliže máte program Androidify nainstalovaný, měli byste se dočkat jeho aktualizace v průběhu následujících hodin. Pokud nechcete čekat, můžete si verzi 4.0 stáhnout a nainstalovat sami.

Androidify
Androidify

Zdroj: Android Police, GreenBot, 9to5Google.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)