TOPlist

Uživatelé Android TV zuří. Google to schytal v hodnocení

Android TV reklamy Google hodnocení

Americký gigant Google se pěkně spálil při provádění své rutinní činnosti. Firma postavená na prodeji reklamy a sběru velkého množství dat pro její vysokou efektivitu narazila u uživatelů prostředí Android TV. V některých regionech začal Google ve svém televizním prostředí zobrazovat reklamy, což velká spousta lidí pochopitelně velmi těžce nesla. Umístění reklamního prostoru do služby, kterou si zákazníci v podstatě už jednou zaplatili, vedlo až k extrémně nízkému hodnocení aplikace Android TV Home. Tedy nástroje, který je domovskou obrazovkou Android TV.

Android TV Home
Android TV Home

V Obchodě Play je v tuto chvíli téměř sedm stovek rozhořčených a jednohvězdičkových recenzí. Jejich autory jsou převážně uživatelé přístrojů NVIDIA SHIELD. Přidali se ale také třeba majitelé chytrých Sony televizí. Aplikaci Android TV Home byste asi nikdy neměli důvod hledat a také není nijak extra viditelná či dostupná, její momentální hodnocení je velmi velkým vykřičníkem namířeným proti Google. Nedá se ale asi předpokládat, že ten by reklamy v Android TV vypnul.

Překousli byste reklamy na hlavní obrazovce Android TV?

Zdroj: apolice

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)