Google právě vydal první betu Android TV 13. Změn moc není

android tv 13

V souvislosti s Androidem 13 se hovoří zejména o telefonech a tabletech. Google nám odhalí novinky spojené s tímto systémem již za pár dní, ale nyní americká firma trochu překvapivě odhalila Android 13 Beta 1 pro Android TV.

Google vydal Android TV 13 Beta 1

Přímo v systému, který je zatím určen vývojářům se žádné viditelné změny neodehrávají. Měli bychom se dočkat podpory více poměrů stran u režimu obraz v obraze, což se může hodit, ale rozhodně nejde o nikterak závratnou novinku. Dále bychom se měli dočkat nového režimu nízké spotřeby, který by mohl šetřit energii v případech, kdy nebudete zařízení aktivně používat.

Jak již bylo řečeno, na rozdíl od klasického Androidu 13, který můžete bez problémů nainstalovat na telefony Google Pixel je zpřístupnění beta verze o něco složitější. Musíte totiž vlastnit krabičku ADT-3 od Googlu a v tuto chvíli se zde nenachází ani dvě zmíněné funkce.

Jakou verzi Android TV 13 máte?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)