Android Roku 2014 – vyberte nejlepší telefony či příslušenství a vyhrajte

top android1

Oblíbená každoroční anketa Android Roku je se začátkem listopadu opět tady. Za poslední rok učinil mobilní trh velký skok, který sice nebyl tak patrný na TOP modelech, ale například segmentem wearables se prohnalo tornádo, jež s sebou přineslo nepřeberné množství novinek. Naším společným cílem je určit zařízení, která jsou zkrátka nejlepší. Hlasujte v anketě, vyberte nejlepší telefony, příslušenství a inovace, které spatřily světlo světa v roce 2014 a rovnou je vyhrajte!

Android roku 2014 stripe

Android Roku 2014 přehledně

Naším cílem je vybrat ta nejlepší zařízení, která český trh aktuálně nabízí. Chceme tak pomoci i méně zkušeným uživatelům a zákazníkům, aby věděli, že s oceněným telefonem nemohou šlápnout vedle. O titul Android Roku 2014 se přístroje utkají v šesti kategoriích (TOP Android Smartphone, Android Smartphone, Kompaktní Android, Android tablet, Android inovace a Android příslušenství). 

V předvánočním období, kdy se na nás hrnou marketingové nabídky se anketa Android Roku může stát užitečným a osvědčeným vodítkem, jak s dárkem pod stromeček neprohloupit. Anketa běží od 2. listopadu do 30. listopadu 2014. Oceňujeme vždy první tři zařízení z každé kategorie. Anketa se koná souběžně v České republice www.AndroidRoku.cz  i na Slovensku www.androidroka.sk.

android-roku-2014-hlasuj

Zapojte se a vyhrajte nejlepší telefony

Pamatujte, že každý hlas se počítá a znamená šanci na výhru oceněných zařízení. Pouze vy čtenáři a uživatelé máte šanci rozhodnout o tom, který z telefonů si titul Android Roku odnese. Navíc pokud pozvete alespoň 5 svých přátel a známých, automaticky vás zařadíme do slosování o dva tablety Nexus 7 II.

TOP Android kategorie 2014 android roku

Jak hlasovat?

Způsob hlasování je velmi jednoduchý, stačí navštívit oficiální stránky ankety Android Roku a v každé kategorii nominovat právě jedno zařízení.

 • Přejděte na web Android Roku.
 • Vyberte v každé kategorii svého favorita.
 • Zadejte jméno, e-mailovou adresu a město.
 • Odešlete formulář a potvrďte hlasování v příchozím mailu.
 • Sdílejte anketu s přáteli a vyhrajte tablet Nexus 7 II.

android-roku-2014-hlasuj

Nominovaná zařízení

V šesti kategoriích se utkají velmi zajímavé přístroje, které mají ambice stát se Androidem Roku. Pokud se pozastavujete nad absencí některých výrobců jako je Xiaomi či dalších “exotických značek”, rádi vám to vysvětlíme. Vzhledem k tomu, že anketa má pomoci jako rádce při nákupu, kritériem pro zařazení telefonu či příslušenství je jeho bezproblémová a oficiální dostupnost v ČR.

android roku 2014 telefony

TOP Android smartphone

 • Nejvyšší liga přístrojů s Androidem, které cílí na nejnáročnější uživatele, co chtějí od svého smartphonu maximum. Dnes do této kategorie nejčastěji spadají telefony s pěti a více palcovým displeji, nejvýkonnějšími procesory od Qualcommu či fotoaparáty s vysokým rozlišením. Kdo nechce dělat kompromisy, vybere si v této kategorii. Cenové rozpětí je od 11 tisíc Kč výše. Hlasování naleznete na oficiálních stránkách.

Android smartphone

 • Zlatá střední cesta je vhodná pro většinu uživatelů, kteří nemají takové nároky a zároveň ze své kapsy nechtějí vydávat horentní sumy. Telefony často nabízí atraktivní vzhled, kvalitní fotoaparáty i dostatečně výkonný hardware, který uspokojí i mobilního hráče. Cenové rozpětí je od 6 do 11 tisíc Kč. Hlasování naleznete na oficiálních stránkách.

Kompaktní Android

 • Telefony vhodné pro začínající uživatelé, kteří se s Androidem teprve seznamují a nechtějí příliš utrácet. Telefony se pohybují v cenové relaci do 6000 Kč a přitom nabízejí většinu vymožeností systému Android, jako je internet, GPS, dotykový displej, sociální sítě, e-maily a mnoho dalšího. Už není třeba za kvalitní telefon s mnoha funkcemi platit desetitisíce. Hlasování naleznete na oficiálních stránkách.

android roku telefony a příslušenství

Android tablet

 • Někteří se domnívali, že tablety nahradí stolní počítače a notebooky do několika let. Ať se tak zatím spíše neděje, tablety díky velkému displeji zůstávají ideálním nástrojem, jak konzumovat multimediální obsah. Velká část z nich je osazena výkonným hardwarem a je jako stvořena pro hraní. Hlasování naleznete na oficiálních stránkách.

Android inovace

 • Neokoukané novinky a postupy nacházejí místo v kategorii Android Inovace. Najdete zde všechny atypické přístroje od výrobců, kteří se nebojí zkusit něco zcela nového. Od speciálních konstrukcí Android tabletů, přes hodinky, foťáky a další výjimečné zařízení. Jedno je ale spojuje, každé z těchto zařízení pohání systém Android s nekonečnými možnostmi využití. Hlasování naleznete na oficiálních stránkách.

Android příslušenství

 • Z logiky věci vyplývá, že příslušenství kupujeme mnohem častěji, než telefon samotný. Různé doplňky a Hi-Tech hračky rozšiřují nejenom funkce a vlastnosti telefonu, a proto jsme je i letos zařadili do ankety “Android Roku 2014″ ať víme, které z nich je to nejlepší. Hlasování naleznete na oficiálních stránkách.

Co mohu vyhrát?

Ceny pro hlasující v anketě AndroidRoku.cz jsou:

 • 1x nejlepší tablet
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie TOP Android smartphone
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie Android smartphone
 • 1x nejlepší smartphone z kategorie Kompaktní Android
 • 2x tablet Nexus 7 II od společnosti Google

nexus-7-ii

Ze všech hlasujících vylosujeme čtyři šťastlivce, kteří si odnesou to zařízení, jež vyhraje anketu “Android roku 2014″. Nehraje přitom žádnou roli, kdo pro který model hlasoval. O tablet Nexus 7 II můžete soutěžit, pokud pozvete alespoň pět svých přátel, kteří zahlasují skrze váš link.

android-roku-2014-hlasuj

Partneři Android Roku 2014

Bez našich skvělých partnerů, bychom anketu Android Roku zajisté nebyli schopni realizovat, tímto jim děkujeme za podporu.

 • Partnery jsou: Belkin, Huawei, Nvidia, Samsung
 • Mediálními partnery jsou: Smartmania.cz, AndroidForum.cz

Android Roku partneři_fin

TOP telefony a chytré příslušenství na vás čekají i na pražské Roadshow 15.11. Přijďte se podívat na nejnovější technologické výstřelky. Registrace probíhají.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (41)