Další důvod, proč vyrazit na Android RoadShow: Liftago vás zadarmo sveze v Tesle

IMG_1443-2

Komerční článek

Jestli stále váháte s účastní na sobotní Android RoadShow, tohle vás zlomí. Liftago, vychytaná aplikace pro nejlepší svezení taxíkem, na akci přijede s exkluzivním elektrickým automobilem Tesla Model S. A nebude jen na koukání.

Na Android RoadShow se Teslou projedete úplně zadarmo. Když se podobná příležitost díky Liftago naskytla před časem, strhl se kolem toho na sociálních sítích pod hashtagem #taxipotichu docela poprask. Takže si Teslu určitě nenechte ujít.

liftago tesla android roadshow

Pro ty, co Liftago neznají. Díky téhle mobilní aplikaci (stáhnout) vidíte nejbližší taxíky v okolí. Vybírat můžete podle ceny, ale třeba taky dle modelu auta. Rozhodnout se můžete i podle hodnocení řidičů. Liftago už na základě recenzí od zákazníků vyloučilo 300 taxikářů a stále maká na tom, abyste mohli jezdit jen s těmi nejzkušenějšími a nejpříjemnějšími.

Dalším bonusem pro všechny návštěvníky Android RoadShow jsou vedle Tesly také promokódy v hodnotě 200 Kč na první jízdu. Stačí jen stáhnout aplikaci Liftago, zadat v appce kreditku a promokód “SVETANDROIDA”, objednat taxík a jedete.

Liftago_logo

Všechno jasné? Tak doražte v sobotu na Pankrác do konferenčního sálu OK systems. Team Liftago se na vás už těší.

Neváhejte a registrujte se!

registraceHome

A na závěr nezapomeňte podpořit svůj telefon v anketě AndroidRoku 2014!
hlasovat tlacitko

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)