Menu

Android Market nyní zobrazuje graf historie instalací

Google pokračuje s vylepšováním webové verze Android Marketu. Ten nově dostal graf zobrazující průběh změny přírustku počtu instalací aplikace. Informace je dostupná v pravém panelu detailu aplikace. Například na obrázku níže je graf z profilu hry Cut The Rope, kde je jasně vidět obrovské množství instalací těsně po uvedení, které postupně klesá.

 

Komentáře

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

26.7.2011 9:24

Tuhle novinku bych viděl jako přínosnou pro vývojáře, ale pro uživatele už tolik ne.

Pedro

Pedro

26.7.2011 9:44

@Petr Mišák – vetsine uzivatelu je to asi jedno, ale me to treba jako uzivatele zajima a Google to nic nestoji :)

Kamil

Kamil

26.7.2011 10:50

Petr: Vývojáři vidí více detailní statistiky v developer consoli, tohle je opravdu přímo pro uživatele.

Battlefield

Battlefield

26.7.2011 11:00

Nějak tento graf nemůžu najít. Používám nejnovější Android market, je to tím?

Mishack

Mishack

26.7.2011 11:28

@Battlefield: Neni to prvni clanek s touto drobnou nepresnosti. Je totiz ohrome narocne napsat “Webovy Android Market nyní zobrazuje …”. Zrejme se setri mistem na serveru, ptze jak znamo text zabira primo terabajty dat ;)

Michal Vojtisek

Michal Vojtisek

26.7.2011 12:29

Jako vyvojar Free SMS Senderu: https://market.android.com/details?id=cz.vojtisek.freesmssender musim uznat ze to je moc pekne zlepseni.
Ale chvili mi trvalo nez jsem to pochopil: jedna se o pocet instalaci za jeden den. V developer consoli je videt graf celkoveho poctu instalaci. Podobna data jako na tomto webovem grafu muzu sledovat jen diky android aplikaci Andlytics.
U zminovanych Angry Birds je tedy krasne videt jak jejich hype opadl, u me aplikace je naopak videt co zpusobilo pridani Indickych sms bran.

zonda

zonda

27.7.2011 3:10

Tohle jsem četl včera brzy ráno na ***smazána reklama***. Možná by bylo fér citovat zdroj a nejen opisovat témata. Není to poprvé.

RSS (komentáře k článku)