Menu

Android Market je možné nainstalovat i na Kindle Fire

Pro mnoho lidí může být jedním z důvodů, proč si nekoupit nový tablet od Amazonu (Kindle Fire), třeba právě absence oficiálního Android Marketu. Místo toho si musí uživatelé vystačit s obchodem s aplikacemi od Amazonu. To již ale dávno neplatí. Komunita přišla s návodem, jak do zařízení oficiální market dostat. Prozatím to sice není taková výhra, protože spousta aplikací z Android Marketu není kompatibilní s Kindle Fire a proto se ani neobjeví v nabídce, to se ale s postupem času určitě změní. Detailní návod krok po kroku v angličtině přineslo Briefmobile a celá procedura samozřejmě zahrnuje nutnost tablet si rootnout.

 

Komentáře

Libb76

Libb76

17.11.2011 10:28

Hm a kdy půjde Fire koupit v ČR resp. si to sem nechat poslat?

Mic-hal

Mic-hal

17.11.2011 11:01

Trosku se obavam, ze jelikoz Amazon vyrobu dotuje tak pro neho neni lukrativni shipovani do Evropy (Preci jen zisky ze sluzeb zde budou male)
videl bych to na 3 scenare:
1) zmeni se cena pro Evropu (trosku je to tak i u klasickeho Kindlu, ktery se da v USA objednat s reklamou misto lock screenu za mene penez)
2) Nechat si poslat fire pres http://www.shipito.com nebo podobnou sluzbu
3) ebay ci jiny aukcni server

tom1k

tom1k

17.11.2011 14:00

Taky jsem přemýšlel že si ho nechám poslat přes ebay, nebo shipito, ale jak jsem počítal na kolik by to vyšlo, euforie začala klesat, když to v čr zdaní 20%, poštovné min. 800kč a přirážka prodejce taky pár dolarů, clo na elektroniku z USA se prý neplatí, ale i tak se nám cena blíží ke 6000kč a to dostanete přístroj bez záruky a výbava co si budeme povídat taky není nic extra, a i když to budete chtít místo čtečky knih, tak si zkuste nakreslit rozměr 7 palců display na papír a přirovnat k pdf dokumentu, kdy se text na tak malý diplay nepřeformátuje a budete to muset pořád posouvat doleva, doprava. Prostě si myslím že se to nevyplatí.

RSS (komentáře k článku)