Android L: stáhněte si 61 aplikací, klávesnici, tapety, vyzvánění a další soubory

android_l_ico

Minulý týden byl uvolněn vývojářský náhled (“developers preview”) připravované nové verze operačního systému Android L pro telefon Nexus 5 a tablet Nexus 7 (2013). Majitelé ostatních zařízení měli smůlu – na jiné přístroje Android L nainstalovat nelze. I tak je ale možné okusit alespoň malé kousky “dobrot”, které nejnovější Android přináší. Člen vývojářského diskuzního fóra XDA Developers, vystupující zde pod přezdívkou ivan123, stáhl celý “systémový dump” a vypreparoval z něj aplikace, tapety a dokonce i novou zaváděcí animaci.

Android L: stáhněte si 61 aplikací, klávesnici, tapety, vyzvánění a další soubory Android L: stáhněte si 61 aplikací, klávesnici, tapety, vyzvánění a další soubory

Část aplikací lze instalovat pouze “flashnutím” (jsou k dispozici jako soubory ZIP), některé z nich můžete nainstalovat jako standardní instalační balíčky (jde o soubory APK). Pojďme se tedy podívat na to, co můžete stáhnout a vyzkoušet ve svém telefonu.

Aplikace, APK balíčky a “flashovatelné” soubory z OS Android L

“Neflashovatelné” soubory z OS Android L

Tapety z OS Android L

K dispozici je následujících 11 tapet, které můžete stáhnout a umístit na pozadí domovské obrazovky.

“Systémový dump” z Nexusu 5

Pokud budete chtít získat cokoli jiného z Androidu L v podobě, v jaké je to k dispozici pro Nexus 5, zde je ke stažení “systémový dump”.

Pro jistotu podotýkáme, že SvětAndroida.cz nenese zodpovědnost za cokoli, co se může stát vašemu zařízení jako následek instalace aplikací z vývojářské verze systému, jež je určena pouze pro testovací účely. Je důležité, abyste postupovali opatrně a s vědomím možných rizik.

Zdroj: Phandroid.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)