[CES 2012]: Nejzajímavější Android Gadgets z veletrhu

im-watch

CES je za námi. Přinesl spoustu zajímavého. My se teď podíváme na pár kousků elektroniky, které se týkají Androida, ale nejsou to telefony ani tablety.

Jako první si představíme dvoje chytré hodinky, o kterých jsme vás informovali v minulosti.
Italská firma i’m Watch přispěchala na veletrh s barevnou sérií hodinek, běžících na Androidu. Vlastně tak trochu kopíruje iPod Nano s páskou na zápěstí. Ve výčtu aplikací nechybějí samozřejmě hodinky, dále MP3 přehrávač, jednoduchý kalendář, kontakty, počasí nebo aplikace sociálních sítí jako Facebook, či Twitter. K plnohodnotnému běhu valné většiny těchto hodinek, ještě budete potřebovat telefon schopný tetheringu. Hodinky jako takové nejsou připojeny k internetu. Cena? 250 EUR (6 250 Kč) za plastové, nebo také 11 990 EUR (299 750 Kč) za zlaté, zdobené diamanty.

im-watch

Další „smart watch“ má na starosti Sony (Ericsson). Jedná se vlastně o upgradovaný LiveView známý z dřívějška. Připojují se opět k vašemu Android telefonu, ze kterého sosají data potřebná pro chod obdobných aplikací, jako u italské varianty. Cena bude příznivější – cca 150 USD (3 000 Kč)

LiveView

Že vám připadá, že foťáky v Androidích mobilech jsou pořád o ničem? A co takhle Android ve foťáku, zní to líp? Polaroid si evidentně myslí, že ano. Proto hodlá vyrábět chytrý fotoaparát. Z jedné strany ho nerozeznáte od mobilu, z druhé strany ho nerozeznáte od foťáku. Koukněte do naší zprávičky z veletrhu CES a dozvíte se víc.

Polaroid-SC1630-an-Android-point-and-shoot-camera

Ano, ano. Doba digitálního života už je vážně tu, přátelé. Máte radost?

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Tomáš Hochmuth]

Od uživatelů
O Autorovi - Od uživatelů

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)