TOPlist

Android Device Manager již plně funkční! Telefon vždy pod dohledem

android device manager

Není to dlouho, co vás Karel Kilián informoval o postupné aktualizaci aplikace „Google Play services“, která nově přinesla možnost aktivace Android Device Manager. Velmi zkráceně se jedná o lokalizační službu přímo od společnosti Google, která nám umožní vyhledat chytrý telefon na mapě, na dálku ho prozvonit či vymazat veškerá data. Více se dozvíte ve článku, který se věnuje představení této služby.

device manager

Jediná maličkost, která doposud scházela bylo webové rozhraní, přes které by se funkce lokalizace daly realizovat. Google v oficiálním prohlášení slíbil plné zprovoznění v pozdější fázi tohoto měsíce. Nenechal nás však čekat ani jeden týden a služba je již plně funkční, včetně webového rozhraní, které je určeno pro administraci.

Pokud jste obdrželi aktualizaci aplikace Google Play services, tak vám již nic nebrání v plném využití lokalizace vašeho zařízení.

Více se dozvíte na oficiálních stránkách Android Device Manager.

Zdroj: AndroidCentral

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (84)