Menu

Android.com mění design – easter egg a možný Nexus tablet?

Web Android.com byl redesignován a podle ohlasů na internetu je to změna rozhodně pozitivní. Web velmi přehlednou formou popisuje ekosystém okolo Android Marketu a vyzvdvihuje hlavní přednosti platformy. Pokud jste web neprohlíželi do detailů možná vám unikl malý Easte egg – zkuste myší přejet po Androidovi ve spodní části hlavní stránky, který kolem sebe má linku. Sami uvidíte, že tím docílíte jeho rozpohybování – tento malý šikula umí spoustu pěkných triků jako je například Moonwalk.

Nový web ale přinesl pár otázek. Hned na hlavní stránku totiž Google vedle svého vlajkového telefonu Galaxy Nexus posadil neznámý tablet. Jde o tiché oznámení Nexus tabletu? Rozhodně bychom nebyli proti! Co si o tom myslíte vy?

Zdroj: Phandroid

 

Komentáře

OptimusKuba

OptimusKuba

19.11.2011 13:19

Nejdřív sem myslel, že jde o Transformer Prime jakožto o první tablet s ICS, ale nikde tam nevidim přední kameru a navíc se mi zdá, že Transformer Prime má širší rámeček kolem displeje. Možná jde opravdu o Nexus tablet.

Honko

Honko

19.11.2011 14:19

Design se určitě vyvedl, ale nemyslím si, že jde o oznámení Nexus tabletu, spíš o snahu ukázat, že se ICS pro telefony i tablety. Nicméne taky bych se za Nexus tablet nezlobil… :))

RSS (komentáře k článku)