TOPlist

Skvělá novinka v Android Auto může potěšit některé řidiče, kteří si za volantem vydělávají

Android Auto
  • Android Auto je oblíbený nástroj i mezi českými řidiči
  • Celosvětově s ním je kompatibilních více než 200 milionů vozidel
  • Vývojáři nyní přidávají podporu pro aplikaci Uber Driver

Za necelých deset let od spuštění Android Auto můžete na silnicích spatřit dohromady více než 200 milionů vozidel, která jsou s nástrojem kompatibilní. Chytrá služba, umožňujícím řidičům zrcadlit obrazovku chytrého telefonu na velký displej automobilu, je populární také u nás v Česku a každá významnější novinka je proto vítána. Nyní by mohla značně zpříjemnit jízdu těm řidičům, kteří si za volantem vydělávají.

V nedávném blogovém příspěvku Google oznámil, že pro Android Auto je nyní k dispozici aplikace Uber Driver, která je určená řidičům jezdícím za oblíbenou alternativu pro klasické taxíky. Pokud jim tedy nevyhovuje držák na telefon, mohou si nechat prostředí aplikace přenášet na větší displej.

Uber - Driver: Drive & Deliver
Uber - Driver: Drive & Deliver

„V systému Android Auto je nyní k dispozici aplikace Uber Driver, která umožňuje řidičům přijímat jízdy a zásilky a zobrazovat navigaci pokyn za pokynem na větší obrazovce,“ uvádí Google v příspěvku.

Pokud Uber používáte jako cestující, dovolím si vás odkázat na náš nedávný článek, ve kterém popisujeme užitečný fígl, jak ušetřit i stovky korun na jedné jízdě. Vhod může přijít také uživatelům platformy Bolt.

Co vám v Android Auto schází?

Zdroj: Google

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)