TOPlist

Ve spoustě telefonů přestalo fungovat Android Auto

Android Auto nefunguje problémy Samsung, Xiaomi, ASUS, OnePlus, Google Pixel

Sedli jste někdy v posledních dnech do vašeho vozu, připojili mobil k palubnímu displeji a z hrůzou zjistili, že vám vůbec nefunguje prostředí Android Auto? Pak vězte, že rozhodně nejste sami. Na stránkách podpory společnosti Google se v posledních dnech sešlo několik desítek reportů, které reklamují nefunkční AA u telefonů několika značek. Třeba jen u Samsungu jde o posledních pět generací řady Galaxy S.

Trable, které postihují také mobily značek Xiaomi, ASUS, OnePlus a dokonce i Pixel, jsou velmi pravděpodobně spojeny s Android Auto ve verzi 7.8.6 a nesouvisejí s verzí Androida. Ačkoli se Google uživatelů ptal na detaily již před několika dny, od té doby zatím k problému mlčí. Zatím není ani jasné, jakých vozidel se týká a zda je globální.

Android Auto
Android Auto

Jestliže patříte mezi ovlivněné smolaře, můžeme doporučit například instalaci starší verze aplikace Android Auto či opuštění beta programu, pokud jste do něj nyní zapojeni. Nebo prostě vyčkat, dokud Google problém nevyřeší další aktualizací. Nepříjemnosti se objevily zrovna v době, kdy vývojáři oznámili úspěšné odstranění dlouhodobých potíží s fungováním Android Auto v kombinaci s telefony Galaxy S22.

Jak spolehlivě vám zatím funguje Android Auto?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)