Android Auto brzy spustí dotykové hry. Máme první ukázky

Android Auto dotykové hry hraní GearSnacks

Hraní her na zabudovaném displeji automobilu? Ano, zní to skoro nesmyslně, ale půjde to. Jak už se dříve spekulovalo, Google připravuje prostředí a také předvybraný balíček titulů, které půjdou spustit skrze prostředí Android Auto. Půjde konkrétně o nabídku GearSnacks, která obsahuje několik jednoduchých HTML5 her (kompletně dostupné jsou i přes web GameSnacks). Redakci XDA Developers se podařilo dotykové hry manuálně spustit a díky prvním snímkům obrazovek se můžeme podívat, jak budou na Android Auto zhruba vypadat.

Android Auto
Android Auto

Spouštění bude pochopitelně omezeno tím, že automobil musí stát. Stejně je tomu i při základním nastavení AA a pokusu o ovládání mobilu. Zmíněný balík her už Google v minulosti začal do některých svých aplikací a nástrojů zavádět. Teď je evidentně na řadě i ta populární automobilová. V jejím případě jde zatím o devět konkrétních titulů.

V beta verzi Android Auto se zatím podařilo najít a spustit Zoo Boom, Onet Connect Classic, Cannonballs 3D, Pin the UFO, 2048 Giant, Find 500 Differences, Unblock That, Bubble Woods a Word Detector. Jak bylo zmíněno, jde o dotykové hry. Jsou tedy závislé na vstupu přes displej, což eliminuje některá vozidla. A na druhou stranu i nabídku titulů.

Jakou hru byste si chtěli zahrát přes obrazovku auta?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)