TOPlist

Android Auto dostává užitečnou vychytávku. Využijete ji?

android auto usb diagnostika

Google nedávno aktualizoval oblíbené Android Auto, které za vás nyní vyřeší nepříjemný problém. K některým infotainmentům lze Android Auto připojit bezdrátově, obecně se však dá říci, že převládá kabelové připojení. A to bývá občas problém.

Android Auto dostává USB diagnostiku

Proto se americká firma rozhodla přidat do aplikace diagnostiku USB Startup Diagnostics, která odhalí zda za problémem s připojením stojí Android Auto. Na svém oficiálním webu rovněž doporučuje nepoužívat kabel delší než 1 metr a vyhnout byste se rovněž měli různým prodlužovacím kabelům. Jmenovitě doporučuje kabely, které jsou dodávány s telefony Google Pixel či Samsung Galaxy.

 

Android Auto
Android Auto

Novinka je k dispozici ve verzi 7.5.121104, která je již nyní dostupná v Google Play. Ještě letos bychom se měli dočkat velké aktualizace, kterou firma interně označuje jako „Coolwalk“, která přinese poměrně zásadní designové změny a novinky. Rozhodně tak půjde o jeden z největších updatů za poslední roky.

Měli jste někdy problém s připojením Android Auto?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)