Android Auto dostává novou aktualizaci. Bohužel nemáme dobré zprávy

android auto 7.3

Uplynul přesně týden od doby, kdy jsme vás informovali o chystané novince pro Android Auto. Jedná se o zcela nové uživatelské rozhraní Coolwalk, které vám umožní rozdělit obrazovku. Díky tomu si budete moci zobrazovat až tři aplikace najednou. Ve stejném článku jsme rovněž psali, že nevíme zda se funkce objeví rovnou v chystané verzi 7.3 a konečně máme odpověď. Ta ale není příliš veselá. Bohužel, na první pohled vypadá Android Auto stejně.

Android Auto 7.3 bez Coolwalk designu

Pokud americký gigant spolu s novou aktualizací nevydá i seznam novinek, můžeme ji většinou považovat za tu menší, která opravuje chyby a zlepšuje optimalizaci, stejně jako v tomto případě. Nachází se zde však i zdrojový kód rozhraní Coolwalk, což je ta pozitivní zpráva. Jde o jasný důkaz, že se pomalu ale jistě blížíme k tomu, aby se funkce dostala ven.

Android Auto
Android Auto

První spekulace naznačují, že bychom se mohli dočkat už na jaře. Android Auto verze 7.3 se aktuálně šíří jako aktualizace na Google Play. Pokud se chcete o novém rozhraní dozvědět více, mrkněte na náš předchozí článek.

Jak se na nový vzhled těšíte?

Zdroj: autoevolution.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)