TOPlist

Android Auto dostane praktickou AI funkci. Také ji využijete?

Android Auto
  • Google brzy přidá funkci, která shrne rušné a aktivní konverzace
  • Tato sumarizace bude možná díky integraci umělé inteligence
  • Google zároveň varoval, že v těchto souhrnech zpočátku může docházet k chybovosti

Google pracuje na tom, aby všichni uživatelé využívali Android Auto zodpovědně a zároveň nebyli příliš rušeni od řízení. Dnešní doba zahrnuje spoustu notifikací a zpráv. Na jejich minimalizaci se vývojáři zaměřili ve verzi 14.52 a přidávají funkci, která za vás nově dokáže sumarizovat více zpráv pomocí AI.

Možná jste byli zvyklí na hlasové čtení zpráv asistentem, ale pokud jste součástí aktivních skupinových konverzací, mohlo být čtení všech zpráv na cestě poměrně rušivým elementem. Proto Google přichází s řešením, které shrne neutichající chaty pomocí umělé inteligence. Celý proces zpracování všech konverzací může mít samozřejmě zpočátku chyby, společnost se k aktualizaci vyjádřila, že: „Tyto souhrny bude generovat umělá inteligence, takže je možné, že by mohlo dojít k chybám.“ Nová funkce by se pravděpodobně mohla dotknout klasických textových zpráv – aplikace Zprávy Google. Bude samozřejmě také možné funkci úplně vypnout v Nastavení.

Android Auto

 

Android Auto
Android Auto

Budete raději za čtení všech zpráv nebo využijete toto shrnutí?

Zdroj: 9to5Google

Zuzana Přibylová
O Autorovi - Zuzana Přibylová

Od dětství ji fascinovaly nejnovější technologie, počítače a veškeré druhy herních konzolí. S PlayStationem 1 a později Xboxem 360 začala její vášeň pro herní svět,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)