Veřejně vychází Android Auto 9.0. Ale proč vůbec?

Android Auto 9.0 aktualizace update

Po docela krátkém beta testování přichází do telefonů nová verze prostředí Android Auto 9.0. I když by se dalo očekávat, že toto “generační” povýšení bude plné novinek, kterými se bude chtít Google pochlubit, opak je pravdou. V seznamu změn jsou zmíněny jen drobnosti (některé i opakovaně z minulých updatů) a přínos nové verze je tedy zatím spíš tajemstvím než jasným důvodem k radosti nebo nadšení.

Android Auto
Android Auto

Nejprve vyšlo Android Auto v deváté generaci ve verzi 9.0.1307, nyní je ke stažení verze 9.0.6308. Pokud to ve vašem případě neplatí pro Google Play, můžete instalátor stáhnout třeba z APK Mirror. Ačkoli někteří uživatelé hlásí, že jim po aktualizaci konečně naskočil například slibovaný režim Coolwalk s propracovanějšími prvky v navigaci, nezdá se, že by byl přímo svázán s nainstalovanou verzí Android Auto. Zatím se tedy zdá, že se Google možná věnoval jen opravám známých chyb. Měli je například majitelé nových Samsung telefonů.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám nyní používá Android Auto?

Zdroj: DNT

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)