Android Auto 7.5 je venku. Nejočekávanější funkce však stále chybí

google play android auto 7.5

Nedávno jsme vás informovali o chystané novince v systému Android Auto, která dokáže diagnostikovat váš USB kabel, na základě čehož poznáte, zda se vám infotainment vozu nepropojil s telefonem právě kvůli vadnému kabelu. Nyní se na Google Play objevila nová verze Android Auto, konkrétně 7.5, která ovšem na první pohled nepřináší žádné podstatné změny.

Android Auto 7.5 nepřináší žádné viditelné změny

Google pravidelně vydává k nové verzi také seznam změn a novinek, ovšem v případě verze 7.5 tak zatím neučinil. Dá se předpokládat, že se právě do této verze časem dostane již zmíněná USB diagnostika, ale v tuto chvíli překvapivě není dostupná. Jestliže jste očekávali nové uživatelské rozhraní coolwalk, musíme vás také zklamat. Prostředí, které má přinést podobný zážitek, kteří jablíčkáři mají v Apple CarPlay, tedy rozdělení obrazovky se zatím nekoná.

Android Auto
Android Auto

Android Auto Best Kept Hidden Features 2022

Android Auto Best Kept Hidden Features 2022

Jistě jde o jednu z nejočekávanějších aktualizací Android Auto vůbec, ale dle posledních informací si na ní musíme počkat minimálně do léta letošního roku. Jak již bylo řečeno, Android Auto 7.5 se momentálně šíří skrz Obchod Play. Můžete si jej sice stáhnout jako APK soubor, ale podle našeho názoru je to zcela zbytečné. Pokud byste se chtěli o systému dozvědět více informací, mrkněte na náš shrnující článek.

Jak často používáte Android Auto?

Zdroj: AndroidPolice, BMW

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)