Android Auto je populární. Budeme ho v budoucnu používat všichni?

android auto stažení

Google Android Auto neustále aktualizuje, vylepšuje a snaží se o co největší podporu. Důkazem může být nedávná aktualizace, která umožňuje některým Samsung telefonům bezdrátové připojení. A vypadá to, že za svou snahu sklízí ovoce. Aplikace totiž dosáhla 50 milionů stažení.

To na první pohled nevypadá, jako nikterak vysoké číslo, když mají ty největší aplikace i několik miliard stažení. Musíme však brát zřetel na to, že velké množství lidí má starší automobil a ne každý je ochotný připlatit si 15 – 30 tisíc korun za rádio, které aplikaci podporuje. Aplikace navíc není v Androidu předinstalovaná a tak se jedná o skutečné stažení, nikoliv aktualizaci již nainstalované aplikace. To o sobě takový Gmail či Google Kalendář říci nemůže.

android auto

Google navíc před dvěma měsíci vypustil kompletně předělané Android Auto, které je mnohem rychlejší, disponuje novou navigační lištou, notifikačním centrem, které je dosti podobné tomu z Androidu a novým designem. Ten v mnohém připomíná Android 10 ve tmavém režimu. Používá tmavé a šedé barvy a černý design, aby systém ladil s interiérem vozidla.

Zkusili jste někdy Android Auto?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)