Aplikace Svět Androida: Kdy se dočkáte nové verze?

svetandroida aplikace

Na konci školního roku jsme vyhlásili soutěž pro nadějné programátory, kteří by vytvořili novou a modernizovanou aplikaci Svět Androida. Spousta z vás je jistě zvědavá, jak celá soutěž dopadla a jak si nová aplikace Svět Androida stojí. Kdy se tedy dočkáte nové aplikace Svět Androida?

Jak programátorská soutěž probíhala?

Celé zadání soutěže zaznělo v úvodním článku, takže zmiňme jen to nejdůležitější:

  • aplikace musí být nativně naprogramována v Material Designu
  • musí obsahovat logo Svět Androida
  • bude fungovat na smartphonech i tabletech
  • nesmí chybět Rest API pro komunikaci s redakčním systémem WordPress

Jaké ceny čekaly na výherce?

  1. místo – 50 tisíc Kč + reklama v hodnotě 50 tis. Kč pro produkty autora aplikace na webu www.SvetAndroida.cz + přednostní nabídka kontraktu pro dokončení a další vývoj aplikace.
  2. místo – reklama v hodnotě 50 tis. Kč pro produkty autora aplikace na webu www.SvetAndroida.cz.
  3. místo – reklama v hodnotě 30 tis. Kč pro produkty autora aplikace na webu www.SvetAndroida.cz.
peníze výhra

Vítěze jsme nenašli, přesto se dočkáte nové aplikace

Od soutěže jsme si slibovali vidinu nové aplikace, která splní nejen zadání soutěže, ale očekávání vás čtenářů. Nakonec se přihlásilo 10 tvůrců, z nichž pouze 2 zaslali aplikaci. Bohužel ani jedné z nich se nepodařilo splnit soutěžní zadání, a tak nebylo možné stanovit výherce. Nic ale není ztraceno. Dvojice programátorů která se probojovala do pomyslného finále, dala hlavy dohromady a společně pod vedením Michala Mátla pracují na úplně nové aplikaci. Zdali se to podaří, v což pevně doufáme, poznáme na začátku ledna 2016.

aplikace Svět Androida

 

Než přijde nová, stávající dostane aktualizaci

Abychom i vám zkrátili čekání na novou podobu aplikace Svět Androida, chystáme pro vás tolik očekávanou aktualizaci, která vyřeší nejpalčivější problémy. Pozdě, ale přece. Tvrzení, které je rozhodně na místě. Sami přiznáváme, že oprava chyb stávající aplikace se táhne až přehnaně dlouho. O to více doufáme, že s novou aktualizací nám tento nešvar alespoň částečně odpustíte. Nabízíme vám ochutnávku v podobě několika snímků nové aktualizace. Jsme přesvědčeni, že se vám bude líbit.

Aktualizace přijde s výhledem několika týdnů a jako první si ji budou moci vyzkoušet naši Premium uživatelé. Opraveny budou především chyby v podobě špatného písma u telefonů se systémem Android 5+, převlékneme ji do Material designu a dočkáme se i několika dalších vylepšení.

Používáte pro čtení webu Svět Androida raději aplikaci, nebo vám stačí responzivní web?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (37)