Nejnovější Android aplikace z Google Play #108: minimalistický launcher, vtipné efekty při focení a další

android aplikace 108 hlavni

Chcete vyzkoušet jednoduchý, ale zároveň velmi efektivní Launcher, který vám usnadní práci s vaším zařízením? Pak neváhejte otestovat první aplikaci dnešního dílu – HomeUX Launcher. Pokud z nějakého důvodu zvažujete přechod na operační systém Windows 10, aplikace AppComparision vám v tom pomůže. Třetím tipem je sociální síť Snow založená na tvorbě krátkých video-vzkazů s parádními efekty. Na závěr si můžete poslechnout nový projekt českých Youtuberů – Radio YTB. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play.

HomeUX

HomeUX je minimalistický launcher kompatibilní pouze s Androidem ve verzi 5+. Tento launcher cílí na všechny uživatele, kteří ve svém zařízení požadují pořádek a rychlý přístup ke všem důležitým aplikacím. Uživatelské rozhraní HomeUX launcher je rozděleno do dvou základních sekcí, a to seznamu aplikací a widgetu s časem, složkami a zástupci aplikací pro rychlý přístup. Mezi oběma sekcemi lze scrollováním do stran aktivovat, na první pohled skryté, možnosti. Jakoukoli aplikaci se spodní sekce lze “připíchnout” do horního widgetu a ušetřit si tak práci při její hledání. Launcher na základní obrazovce rovněž zobrazuje lupu umožňující vyhledávání napříč všemi aplikacemi. Na launcheru vás zaujmou jeho sympatické animace u přechodů, podpora témat pro jednotlivé složky či další grafická nastavení.

HomeUX Launcher (Beta)
HomeUX Launcher (Beta)

AppComparision

Zvažujete výměnu vašeho Android zařízení za Windows Phone? Máte obavu z toho, že s většinou aplikací, na které jste byli u Androidu zvyklí, se budete muset u Windows 10 rozloučit? Pak na nic nečekejte a nainstalujte si aplikaci AppComparision. Ta vám proletí veškeré nainstalované Android aplikace a zobrazí vám ty, které jsou dostupné i na operačním systému Windows 10. Nejen že AppComparision vyhledá totožné aplikace dostupné pro obě platformy, ale také vám doporučí aplikace z Microsoft Store, jež představují alternativu pro vaše stávající Android aplikace. Nechybí ani doporučení na ostatní aplikace z MS Store, které by vás při přechodu na konkurenční platformu mohly zaujmout.

AppComparison
AppComparison

Snow

Snow představuje zábavnou “sociální síť”, která je založená na vytváření vtipných vzkazů. Aplikace pracuje s předním/zadním fotoaparátem a spoustou interaktivních efektů, jenž se aktivují při detekci obličeje. Takto vytvořené zprávy se ukládají na jakýsi timeline, kde určitou dobu setrvají. Vaši přátelé, kteří aplikaci Snow používají, mají ke svým timeline přístup a můžou si tak nahrané vzkazy jednoduše prohlédnout. Vámi nahrané grimasy lze rovněž uložit do vašeho telefonu ve formátu videa a následně sdílet klasickou cestou.

Radio YTB

Někteří populární “Youtubeři” dnes mají tak početnou základnu fanoušků, že se pomalu ale jistě stávají celebritami svého oboru. Zahraniční tvůrci, kteří se pyšní miliony odběrateli na svých Youtube kanálech, jsou z hlediska finančního zajištění doslova za vodou. Obrovská sledovanost videí totiž samozřejmě generuje nemalý příjem z reklamy. I čeští Youtubeři ovšem začínají překračovat milionové milníky (co se počtu odběratelů týče). Proto není divu, že se snaží angažovat v neustále přibývajících projektech, jakým je například Radio YTB. Jedná se o internetové rádio, které moderují známí Youtubeři. Do budoucna jsou slibovány rozhovory se známými osobnostmi a také více pořadů.

abd77727cc8a832e727906dde8906786?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Nejnovější Android aplikace z Google Play

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek