TOPlist

Na světě je první vypečený únik k systému Android 14

Android 14 přezdívka název označení Upside Down Cake

Ačkoli v tuto chvíli většina vývojářů z „Android“ týmu s největší pravděpodobností pracuje na dokončení třinácté verze tohoto systému, je současně potřeba připravovat si půdu i pro následující vydání. Minimálně si ujasnit, jak se mu bude interně říkat. I když se přezdívky jednotlivých verzí oficiálně veřejně nepoužívají od desáté verze, zaměstnanci Googlu mezi sebou stále udržují tradici s jejich označováním po sladkostech v pokračující řadě počátečních písmen.

Jaké jméno bude použito v případě písmena U, které je na řadě? V jedné z posledních „větví“ při vývoji třináctého Androida byl zmíněn název Upside Down Cake neboli Flipside Cake, který byste v Česku hledali asi pod pojmem „obrácený koláč“. Android 14 by tedy měl mít také svou přezdívku podle sladkosti a my se hlavně těšíme, jaké novinky přinese. Snad nebude kompletně převrácený jako dobrota, po které se má (alespoň interně) jmenovat. Ještě rozdýcháváme Android 12 a Material You.

Napadla by vás lepší přezdívka pro Android 14?

Zdroj: IGP

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)