Vyzkoušejte: Android 13 dostal tenhle skrytý Easter Egg

android 13 easter eggy

Včera začal Google do telefonů Pixel rozesílat další betu systému Android 13, která přináší méně změn a zaměřuje se spíše na opravy chyb. Každý rok americká firma do svého systému přidává skrytý Easter Egg a právě v této verzi nalezneme zřejmě jeho finální podobu.

Android 13 má nový Easter Egg

Stačí rychle poklepat několikrát za sebou na verzi Androidu, načež se vám zobrazí logo Androidu 13, které nasměřujete na 13:00. Pokud poklepnete na bubliny okolo loga, změní se na nejrůznější smajlíky. Dlouhým stiskem je pak můžete procházet.

Co to je Easter Egg?

Jako Easter Egg označujeme skryté vlastnosti programů či her, které jsou schválně schované a je jen na vás, (nebo na nás) abyste je odhalili. Mohou to být různé bonusy, hry, animace apod.

Naleznete zde tedy vše od zvířat přes jídlo až po běžné smajlíky. Pokud tedy máte telefon s Androidem 13 a novou aktualizací, můžete nový Easter Egg vyzkoušet i vy.

Jak se vám líbí nový Easter Egg v Androidu 13?

Zdroj: Mishaal Rahman, 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)