Které mobily realme dostanou brzy Android 12? Máme seznam

realme ui

Společnost realme již aktualizovala poměrně velký počet zařízení na Android 12 s nadstavbou realme UI 3.0, ovšem některé mobily ještě chybí. Nyní přichází tedy čas na druhou vlnu. Týká se to především telefonů střední třídy.

Které mobily realme se mohou těšit na Android 12?

Prozatím realme oznámilo pouze předběžný přístup k realme UI 3.0 a je potřeba upozornit na to, že než dorazí stabilní verze tohoto systému, bude to ještě nějakou dobu trvat. Konkrétně jde tedy o modely realme 8 5G, realme 8s 5G, realme Narzo 30 5G, které se novinky dočkají ještě tento měsíc. Telefony realme 9i, realme X7 se mohou připravit na květen, zatímco v červnu jej uvidíme na mobilech realme X3, realme X3 SuperZoom, realme Narzo 30 Pro 5G a realme 9 5G.

realme ui 3.0 telefony

Jestliže tedy jeden z výše vyjmenovaných telefonů máte a chcete se zúčastnit předběžného přístupu, aktivujete ji v Nastavení > Aktualizace softwaru > Zkušební verze.

Dostal váš realme mobil Android 12?

Zdroj: c.realme.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)