3D hříčka: Jak by sedla Android 12 socha k vám do obýváku?

Android 12 3D socha AR

Společnost Google před několika hodinami oficiálně představila nové chytré telefony z řady Pixel 6 a tak nějak neoficiálně k nim v pozadí přibalila i vydání systému Android 12. Ten už je v plné verzi pro některé telefony dostupný, jiné mají stále možnost testovat poslední beta verzi. Nejnovější Android každopádně můžeme považovat za hotový a dokazuje to i tradiční vizuální hříčka, kterou v posledních letech nové vydání doprovází. Je jí 3D socha, kterou si můžete buď běžně prohlédnout na bílém podkladu na displeji, nebo v rámci virtuální reality postavit na pracovní stůl, venku na chodník či na zem do obýváku.

Google tímto způsobem dokazuje nejen svou neustálou hravost, ale také demonstruje svůj nástroj ARCore pro trojrozměrné vizualizace v prostoru. V případě aktuálně posledního Androida socha představuje jednoduchou číslici 12, která je usazená do cukrovinkového sněhu (snow cone), jenž odkazuje na letošní neoficiální přezdívku tohoto systému. Stejně jako i vloni je pak na zadní straně sochy ukrytý vzkaz. V letošním případě se jedná o… ale však se na podívejte sami. Ideálně na mobilu, pokud chcete sochu usadit někam do prostoru kolem sebe.

Co zatím říkáte na design Androidu 12?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)