Na rychlosti záleží? Amazon zboží doručí do jedné hodiny

amazon

Určitě to znáte. Objednáte si zboží z internetového obchodu, zaplatíte a pak (obvykle) několik dní čekáte, než pošta nebo zásilková služba objednávku doručí. Tak přesně tohle by se vám s Amazon Prime-Now nestalo. E-shopový gigant, co staví logistický sklad i u nás v ČR, spustil službu, se kterou vám zboží doručí do jedné hodiny od objednání. Tedy vám přímo ne, pokud nežijete v New Yorku. Celý proces navíc můžete sledovat na displeji svého telefonu.

Operations Inside the Amazon.com Fulfillment Center On Cyber Monday

Doručení do jedné hodiny vyjde na 7,99 $, doručení do dvou hodin je již pro členy klubu Prime zdarma. Jak jsme již zmínili, Now je zatím dostupný pouze v části Manhattanu, ale internetový obchod slibuje jeho brzké rozšíření. Amazon do hodiny nebude doručovat všechno, přesto má v nabídce desetitisíce běžných produktů. V propagačním videu jsme viděli třeba náramek Fitbit Flex a nějaký telefon s Androidem by se určitě také našel. Služba je dostupná od těžko uvěřitelných šesti hodin ráno až do půlnoci.

Introducing Amazon Prime Now

Introducing Amazon Prime Now

To, že na rychlosti záleží, si uvědomují i velké české e-shopy, které jsou schopny doručit zboží ve stejný den, pokud stihnete objednat třeba do 12 hodin. I když k nám balíčky zatím nelétají vzduchem, jak je zamýšleno v projektu Prime Air, rychlost doručování je vysoká.

Amazon Prime Air

Amazon Prime Air

Jste nedočkavci? Hraje u vás rychlost doručení při nákupu v e-shopu roli?

Zdroj: Engadget.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

paypal

Podrobný návod, jak zprovoznit PayPal

Návody Jan Olejník Jan Olejník
5 min. uložit na později

Komentáře (15)