Očekávané hodinky Amazfit GTS 3 v redakci. Co vás zajímá?

hodinky amazfit nové

Přibližně před měsícem představila firma Huami troje nové hodinky, mezi nimiž byl taktéž model Amazfit GTS 3. Ten se nám dnes dostal do redakce, což znamená, že TicWatch Pro 3 GPS necháme v šuplíku a jako naší hlavní nositelnou elektroniku budeme využívat právě tyto nové hodinky. Brzy se tedy můžete těšit i na plnohodnotnou recenzi a prozatím se můžete ptát na cokoliv, co vás ohledně Amazfit GTS 3 zajímá.

Hodinky mají tradičně hranatý tvar (ačkoliv poměrně zakulacený po vzoru Apple Watch) a nabízí větší displej než předchozí Amazfit GTS 2. Jedná se o 1,75″ AMOLED panel s jemností solidní 341 pixelů na palec. Nabízí rovněž skvělý jas až 1 000 nitů a nechybí ani Always-On Display. První dojmy z displeje jsou pozitivní. Na poměr hodinek je opravdu jasný, poměrně responzivní a má skvělý kontrast. Potěší také nízká váha 24,4 g, díky které přestanete hodinky asi po hodině používání úplně vnímat.

Co se týče výdrže, výrobce udává 12 dní při běžném a 6 dní při náročném používání. To budeme ale muset teprve otestovat. Amazfit GTS 3 jsou k dispozici v barvách Graphite Black, Ivory White a Terra Rosa, což je model který jsme dostali k zapůjčení. V Česku jsou k zakoupení za cenu 3 890 Kč.

Co vás zajímá ohledně Amazfit GTS 3?

Zdroj: GSMA

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)