Amazfit GTR Mini budou malé elegantní hodinky s AMOLED displejem

amazfit gtr mini modrá varianta

Tohle si společnost Amazfit za rámeček nedá. Na webu GSMArena se objevilo několik informací a fotografií o dosud nepředstavených hodinkách Amazfit GTR Mini. Ta má oslovit zákazníky, kteří chtějí kulaté a přitom stále kompaktní chytré hodinky.

Amazfit GTR Mini se kódově označují jako “Leiden” a podle zdroje, který si magazín nechal pro sebe nabídnou 1,28palcový AMOLED panel s 2,5D sklem. Tělo má být tvořeno z nerezové oceli a k ovládání dopomůže jediné tlačítko na pravé straně. Samozřejmostí jsou standardy jako QZSS, BEIDOU a GALILEO. Ze sledování zdravotních aktivit hodinky nabídnou 24hodinové sledování srdeční frekvence, okysličení krve i stresu.

Stejně jako ostatní hodinky Amazfit nabídne i model GTR Mini hromadu sportovních režimů. Dle zdroje jich má být až 120, přičemž některé z nich hodinky rozpoznají automaticky. K dostání budou v modré, růžové a černé variantě. Cena a dostupnost bohužel zatím nebyla prozrazena.

Měli byste zájem o menší kulaté hodinky?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)