Amazfit GTR Mini: Nové kompaktní hodinky se 14denní výdrží

Amazfit GTR Mini chytré hodinky představení cena parametry

Společnost Huami před pár hodinami po sérii velkých úniků oficiálně představila své nové chytré hodinky Amazfit GTR Mini. Jde o první zmenšené provedení v sérii GTR s kulatými displeji a pravděpodobně potěší hlavně dámy. Tělo této novinky má rozměry 43 x 43 x 9,25 milimetru a hmotnost 25 gramů. Displej má průměr 1,28 palce a rozlišení 416 x 416 pixelů (326 PPI). Kromě displeje slouží k ovládání jedno hardwarové tlačítko.

Nové Amazfit odinky se chlubí více než 120 sportovními režimy (u sedmi se umí automaticky sepnout) včetně běhání s virtuálním tempomatem, celodenním měřením tepu, SpO2, stresu i spánku či více než osmdesáti běžnými ciferníky a jedenácti animovanými. Na straně telefonu se spoléhají na aplikace Zepp 2.0. Nechybí notifikace na hovory či zprávy nebo ovládání foťáku ze zápěstí.

Amazfit GTR Mini chytré hodinky představení cena parametry barvy

Výdrž má při běžném “smart” používání činit až 14 dní. Při obyčejném ukazování času to může být třicet a s neustále zapnutou GPS lokalizací je to cca 25 hodin. Čerstvě představené Amazfit GTR Mini se vyrábějí v barvách Midnight Black, Misty Pink a Ocean Blue a na evropských trzích budou stát 130 Eur, což je asi 3 100 Kč.

Amazfit GTR Mini | Max Power, Max Style

Amazfit GTR Mini | Max Power, Max Style

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Která varianta Amazfit GTR Mini se vám líbí nejvíc?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)