TOPlist

Amazfit Cheetah jsou hodinky pro běžce, mají titanové tělo a bota s umělou inteligencí

amazfit cheetah hodinky chytré
  • Amazfit Cheetah je nová řada hodinek zaměřená na běžce
  • Nabídne prémiové materiály i pokročilé funkce
  • Na trh se podívá ve třech variantách

Společnost Amazfit představila novou řadu hodinek nazvanou Cheetah, která je zaměřena na běžce. Tato nová řada zahrnuje dva modely – Amazfit Cheetah a Amazfit Cheetah Pro a kromě jiného slibuje dobrou výdrž baterie nebo trenéra s umělou inteligencí.

Nejprve se podíváme na hodinky Amazfit Cheetah Pro. Ty jsou určeny pro elitní běžce a disponují 1,45palcovým AMOLED displejem s rozlišením 480 x 480 pixelů. Samozřejmostí je funkce Always-On. Displej je chráněn sklem Gorilla Glass 3 a dosahuje jasu až 1000 nitů, tato hodnota by měla zajistit perfektní čitelnosti na přímém slunci. Na výběr je z více než 100 různých ciferníků.

Amazfit Cheetah Pro nabízí rovněž kvalitní konstrukci. Rámeček je vyrobený z titanové slitiny, střední část z lehkého polymeru vyztuženého vlákny. Řemínek je pak nylonový. Na pravé straně se nachází korunka a tlačítko, skrz které se (kromě displeje) hodinky ovládají. Díky aplikaci Zepp Coach s umělou inteligencí vám navrhnou na míru ušité běžecké plány, které se každý týden upravují na základě výkonnosti a kondice. Novinkou je pak chatbot Zepp Coach AI Chat, který bude v prvních měsících na ukázku zdarma, poté za něj budete muset platit měsíční předplatné.

Funkce Virtual Pacer dokáže předpovědět, jak si povedete na trati v daný den. Technologie MaxTrack GPS zase využívá dvoupásmovou GPS anténu a dokáže určit polohu s přesností 99,95 %. Využít můžete také importu souborů trasy a barevné offline mapy. Samozřejmostí je sledování hromady zdravotních funkcí, ať už je řeč o kyslíku v krvi, stres, spánek nebo srdeční tep. Hodinky navíc můžete spárovat skrz Bluetooth se speciálním pásem pro přesnější měření.

Baterie by měla dle výrobce na jedno nabití vydržet 14 dní při běžném používání a 7 dní při intenzivním. Z další výbavy stojí za zmínku vodotěsnost 5 ATM, podpora Alexy či možnost telefonovat přes Bluetooth.

Standardní Amazfit Cheetah se prodávají v kulaté i hranaté verzi, mají menší 1,39palcový AMOLED s rozlišením 454 x 454 pixelů. Zákazníci budou muset oželet Bluetooth hovory a prémiové materiály.

Amazfit Cheetah Pro se prodávají v USA za 300 dolarů (asi 6 400 korun), za standardní verzi pak zaplatíte 230 dolarů (asi 4 900 korun).

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký máte názor na hodinky od značky Amazfit?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)