Amazfit Band 7 nabídne skvělý displej, dobrou výdrž a více než 100 sportovních režimů

amazfit band 7

Společnost Huami vydala v roce 2020 náramek Amazfit Band 5, který se nejen svým designem, ale také funkcemi podobal Mi Bandu. Letos přinesla firma na trh několik nových wearables produktů včetně očekávaných Amazfit T-Rex 2 a v dohledné době se dočkáme také náramku Amazfit Band 7.

Amazfit Band 7

Tyto informace poskytl web GSMArena, který je získal od svého leakera z Ukrajiny. Náramek se kódově označuje Bari a podobá se větším chytrým náramkům jako je třeba Redmi Smart Band Pro nebo Huawei Watch. Chlubí se 1,47palcovým AMOLED displejem s rozlišením 368 x 194 pixelů a maximálním jasem 500 nitů. Samozřejmě můžeme počítat hned s několika snímači, díky kterým bude možné sledovat srdeční tep (nepřetržitě), spánek či stres. Stejně jako u ostatních náramků budeme dostávat rovněž pasivní notifikace.

Náramek nabídne přes 100 sportovních režimů, přičemž některé z nich automaticky detekuje. Nechybí samozřejmě vodotěsnost do 5 ATM. Baterie s kapacitou 230 mAh má vydržet až 18 dní při běžném a 9 dní při náročném používání. K dostání bude za cenu 50 dolarů (asi 1 200 Kč). Vzhledem k tomu, že existují oficiální rendery je velká šance, že se ukáže už během několika následujících týdnů.

Jaký chytrý náramek používáte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)