Hodinky Amazfit Active Edge mají 16denní výdrž a zvládnou ponoření do 100 metrů

chytré hodinky amazfit active edge
  • Amazfit představil další chytré hodinky 
  • Active Edge se potopí do hloubky až 100 metrů
  • V USA se prodávají za 140 dolarů (asi 3 300 Kč bez DPH)

Značka Amazfit právě představila svůj model Active Edge. Název by mohl evokovat, že hodinky vychází z nedávno uvedených Amazfit Active, ve skutečnosti se ale od sebe hodinky dost liší.

Amazfit Active Edge přichází s 1,32palcovým kulatým TFT LCD displejem, na AMOLED se bohužel nedostalo. Výrobce ani nezmiňuje maximální svítivost, nad dobrou čitelností na slunci tedy visí otazník. Mimo displej můžete hodinky ovládat také tlačítky, na každé straně jsou dvě. Outdoorový design napovídá, že novinka zvládne i nějaký ten pád, nedělá jim navíc problém potopit se do hloubky až 100 metrů.

Integrovaný optický snímač BioTracker PPG zajistí, že hodinky změří srdeční tep, okysličení krve, kvalitu spánku a úroveň stresu, nechybí GPS pro sledování tras. Jednou z klíčových funkcí je sledování více než 130 sportů, včetně automatického rozpoznávání některých aktivit, pro zlepšování výsledků poslouží integrovaný AI trenér.

amazfit active edge

Při běžném používání vydrží hodinky dle výrobce až 16 dní, při používání GPS můžete očekávat vydrž okolo 20 hodin. Model Active Edge přichází s cenovkou 140 dolarů, což je asi 3 300 korun bez daně. V tuto chvíli ale není jasné, kdy zamíří do Evropy. K dostání jsou ve třech provedeních – Lava Black, Midnight Pulse a Mint Green.

Jak se vám líbí hodinky Amazfit Active Edge?

Zdroj: GSMArena, Amazfit

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)