Jako vejce vejci! ­Amazfit Active vypadají jako Apple Watch. Mají velký AMOLED displej a slušnou cenu

amazfit hodinky
  • Amazfit představil cenově dostupné hodinky Amazfit Active
  • Nabízí velký AMOLED displej i vodotěsnost
  • Počítat lze také se systémem Zepp OS 2.0

Společnost Amazfit dnes představila nové chytré hodinky s názvem Amazfit Active. Novinka je o svým designem podobná Apple Watch a starším GTS 4, ale je cenově o něco dostupnější. Pyšní se parádním a velkým displejem, hromadou sportovních režimů i GPS.

Již na první pohled zaujme Amazfit Active svým designem a to zejména příznivce hodinek s čtvercovým displejem. Váha pouhých 24 gramů je poměrně podezřelá, je docela možné, že výrobce namísto kovu vsadil na plast. Na boku se nachází jediné tlačítko, korunka tedy chybí. Přední stranu pokrývá 1,75palcový AMOLED s rozlišením 450 x 390 pixelů, 73% poměrem obrazovky k tělu a zakřiveném sklem. Samozřejmostí je i vodotěsnost do 5 ATM.

Amazfit Active: Built-In GPS, Music Storage, Workouts and More.

Amazfit Active: Built-In GPS, Music Storage, Workouts and More.

Výrobce navíc slibuje až 14denní výdrž na jedno nabití, počítat lze také s GNSS. Co se týče zdravotních funkcí, můžeme pochopitelně počítat s měřením srdečního tepu, SpO2, stresu i spánku. Výrobce opět vsadil na operační systém Zepp OS 2.0, takže lze počítat s hromadou sportovních aktivit. V tuto chvíli jsou k dispozici na Aliexpressu v barvách Midnight Black a Petal Pink za cenu okolo 4 500 korun.

Jak se vám líbí nové hodinky Amazfit Active?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)