Alternativa Spotify: Hudba zdarma s Loud Free Music

Spotify-Image

Nejste fanoušci placených služeb ve stylu Spotify nebo Hudby Google, přesto si však rádi pár písniček poslechnete a nechce se vám kvůli tomu ručně stahovat soubory do telefonu? Aplikace Loud Free Music ve stylu zmiňovaného Spotify by mohla být právě pro vás.

Loud Free Music vypadá jako Spotify – je však zdarma

Aplikace Loud Free Music se za podobou s oblíbenou hudební streamovací službou Spotify nijak nestydí. Stejné odstíny šedé, černé a zelené, podobný náhled hudby i logo – to vše připomíná známou placenou platformu. Loud Free Music však nabízí zejména nelicencovanou hudbu. Používáním aplikace lze objevit různé neznámé hudebníky a obohatit si tak repertoár. Pokud vám v aplikaci nebudou chybět nejžhavější hity a chcete mít hlavně hudební podkres při práci či relaxaci, bezplatná aplikace Loud Free Music rozhodně poslouží.

Reklama, reklama, reklama

Aplikace je však poněkud nevybíravá v reklamách. Zatímco v bezplatné verzi Spotify poslech hudby narušují zvukové reklamy mezi jednotlivými songy, u Loud Music je to spousta grafické reklamy. Za cenu používání zdarma se musíte smířit s občasnými vyskakovacími banery – po spuštění hudby a následném přeskakování nebo poslouchání na pozadí reklamy nijak neruší. I přes reklamy je však služba minimálně zajímavou bezplatnou alternativou k poslechu hudby.

Pozor!

Obsah v aplikace může být za jistých okolností nelegální – Svět Androida není tvůrce aplikace a nenese zodpovědnost za případné problémy.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)