Alcatel One Touch D820 s QHD displejem zachycen v benchmarku

Alcatel_One_Touch_D820_ico

Po telefonech Vivo 3S, Oppo Find 7 a LG G3 se chystá představit svůj první chytrý telefon s QHD rozlišením obrazovky (2560 x 1440 obrazových bodů) také Alcatel. Naznačují to výsledky benchmarku GFXBench, do kterých se zaznamenal model označený jako Alcatel One Touch D820.

výsledky benchmarku GFXBench pro Alcatel One Touch D820 výsledky benchmarku GFXBench pro Alcatel One Touch D820

Smartphone výrobce, který je ve vlastnictví čínské společnosti TCL Communication, bude vybaven 4,6″ obrazovkou s výše uvedeným rozlišením, osmijádrovým procesorem MediaTek MT6595 (kombinuje čtyři jádra Cortex-A17 a čtyři Cortex-A7) na 2,2 GHz, 3 GB operační paměti a 16GB interním úložištěm. Vpředu i vzadu budou fotoaparáty s rozlišením 7 Mpx (reálně ale půjde spíše o 8 Mpx), hlavní bude disponovat automatickým ostřením a LED bleskem. Oba kamerové moduly by měly být schopny záznamu videa v rozlišení 4K. Operačním systémem je Android 4.4.2 KitKat.

Přístroj by měl mít všechny senzory, které byste od současného telefonu očekávali (zrychlení, tlaku, kompas, GPS, gyroskop, okolního světla, přiblížení), kromě NFC, který z neznámého důvodu pravděpodobně chybí.

Jestliže je informace o velikosti obrazovky správná, pak by to znamenalo, že jemnost displeje telefonu Alcatel One Touch D820 bude 638 ppi.

Starší model Alcatel OneTouch Idol X Starší model Alcatel OneTouch Idol X

Zmíněné údaje jasně naznačují přípravy na oznámení nové vlajkové lodi, nicméně některé detaily vzbuzují pochybnosti o jejich pravdivosti. Je pravděpodobné, že testy prošla velmi raná verze prototypu. V každém případě se očekává, že Alcatel představí tento model v blízké budoucnosti, nicméně přesnější informace nejsou v tuto chvíli k dispozici.

Zdroje: 4PDA, GSM Arena, ArcTablet News, GFXBench, Keinex.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)