Alcatel BoomBand – chytrý fitness náramek dorazil do českých obchodů

boomland

Chytrých Fitness náramků na trhu stále přibývá a svou troškou do mlýna chce přispět také Alcatel, který již delší dobu patří pod čínskou společnost TCL. Alcatel BoomBand se zařadí po bok náramků, které se pomocí bezdrátové technologie Bluetooth 4.0 připojí k telefonu s operačním systémem Android 4.3 a novějším. Kromě záznamu ušlých kroků a kvality spánku vás Alcatel BoomBand upozorní rovněž na příchozí hovory a neméně šikovnou funkcí je zabezpečení telefonu proti ztrátě. Pokud telefon ztratíte z dosahu Bluetooth, náramek začne blikat pomocí 5 LED diod a vibrovat. Alcatel BoomBand se automaticky uspí spolu s vámi a dokáže ztišit rovněž váš telefon, abyste měli nerušený spánek. Tento náramek přichází na český trh, jako první jej nabízí řetězec Mall za cenu 990 Kč.

Alcatel BoomBand

Jelikož trh nabízí spoustu modelů, není lehké si vybrat ten, který vám sedne. Pokud stále váháte, podívejte se na vynikající článek od Matěje Machytky, který vám s výběrem pomůže.

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)