TOPlist

Aladin – další z aplikací úspěšné spolupráce Androworks a ČHMÚ

layer1-5

Vývojářské studio Androworks neustále pokračuje ve vývoji nových aplikací pro zařízení s operačním systémem Android. Prvním výsledkem úspěšné spolupráce s Českým hydrometeorologickým ústavem je velmi populární aplikace Meteor – meteoradar ČHMÚ.

Dalším počinem této spolupráce je nová aplikace, která vychází z modelu Aladin. Aplikace s názvem Meteor – Aladin je opět zaměřena na oblast prezentace dat o počasí. Tato aplikace však dozajista nezapadne mezi běžné a dostupné aplikace, o což se postará revoluční interpretace dat z modelu Aladin.

Všechny údaje jsou vám totiž zobrazovány prostřednictvím grafů, nikoliv grafických map. Na jedné jediné obrazovce tak přehledně vidíte jednotlivá meteorologická data, jako je vítr, vlhkost, srážky, teplota nebo tlak.

Prostřednictvím pohybu po časové ose tak získáte aktuální informace v daný čas, s výhledem na dalších 48 hodin, případně jedním přetažením prstu dostanete grafy výše zmíněné veličiny. Data je možno zobrazit pro
libovolné místo v České republice nebo pro vaši aktuální polohu.
Androworks a ČHMÚ tak úspěšně pokračují ve vzájemné spolupráci a přináší uživatelům smartphonů další velmi užitečnou aplikaci.

device 2012 12 14 141357

Další informace o aplikaci naleznete na webu Androworks.

x rC4Kwl2MovK5FlpYE9u5N
Meteor – Aladin
Androworks
Verze 1.1.1 (21. 12. 2012)
Velikost 818 kB
1.6+

PGzbgcN3ny09W3p4U2274CdZc0DpWL9QnAAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (David Drázský) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)