Nová aktualizace OnePlus 5 vylepšuje fotoaparát

aktualizace oneplus 5 android oxygenos

Společnost OnePlus po několika týdnech přináší novou aktualizaci pro svůj vlajkový model. Aktualizace OnePlus 5 přináší několik vylepšení fotoaparátu a také opravy. Na slibovanou velkou aktualizaci, která má vylepšit výdrž baterie, se tak ještě nedostalo.

Nová aktualizace OnePlus 5 se zaměřuje na fotoaparát

Minulý měsíc OnePlus odhalilo první detaily o velké aktualizaci, která se bude zaměřovat na výdrž telefonu. Má přijít s mnoha změnami uvnitř systému a výsledkem má být mnohem lepší výdrž baterie, která je již nyní velmi dobrá. Musíme si ale na ni ještě chvíli počkat. Mělo by se jednat o aktualizaci OxygenOS 4.6. Nyní jsme zatím u OxygenOS 4.5.10.

Tato verze se zaměřuje na fotoaparát. Redukuje například šum na fotografiích ve zhoršených světelných podmínkách, dále se vylepšuje nahrávání videa v 60 FPS a také stabilita aplikace fotoaparátu. Právě duální fotoaparát to odnesl v recenzích nejvíce. OnePlus slibovalo velké věci, nakonec ale za těmi nejlepšími zaostává. Je ale dobré vidět, že se společnost snaží kvalitu stále vylepšovat.

oneplus 5 aktualizace oxygen os android

Dále nová aktualizace přiNesla opravu několika chyb, jako třeba problémy s displejem při volání a zavěšování. Chyby způsobené novým fontem, který se objevil v minulé aktualizaci. Vylepšila se také stabilita Wi-Fi sítě a problémy s aplikacemi Snapchat a Google Play Music.

Aktualizace se postupně uvolňuje na všechny OnePlus 5 telefony. Pokud vám ji telefon ještě nenabídl, můžete si aktivovat například německé VPN přes aplikace Opera VPN a poté aktualizaci jednoduše nainstalovat. Velikost aktualizace je 85 MB.

OnePlus 5

OnePlus 5

1.0
  • Displej 5,5", 1080 x 1920 pixelů, AMOLED, 401 ppi
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 835
  • RAM 8GB
  • Fotoaparát 16 + 20 MP
  • Baterie 3300 mAh
  • Cena od 10 935 Kč

Vlastníte OnePlus 5? Všimli jste si vylepšení fotografií po této aktualizaci?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)